My Audio Cutter

1.2
oy
0

Ses dosyalarını parçalara ayırın

17.4k

Bu uygulamayı oyla

My Audio Cutter bir kaç dakika içinde işlemi tamamlayacak gerekli her türlü aracı içeren basit ve sezgisel bir ara yüz kullanarak, kullanıcıların ses dosyalarını küçük parçalara ayırmalarına izin veren bir uygulamadır.

Uygulamayı kullanmak, kesmek istediğiniz parçanın başını ve sonunu belirlemek kadar basittir. Hatta kesmek istediğiniz yeri belirlerken parçayla oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, görüntünün ve sesin yavaş yavaş kaybolmasını ya da çoğalmasını sağlayabilirsiniz.

My Audio Cutter'ın diğer bir özelliği ise ses dosyalarına etiketler eklemenize izin vermesidir. Bu bilgi ses dosya verisinde kalır; böylece uygulamayı kullanarak müzik kütüphanenizi de organize etmek kolaylaşır.

My Audio Cutter; P3, MP2, WAV, WMA, OGG, FLAC, AIFF, M4A, AAC, AC3 ve WV dosyalarıyla uyumludur. Üstelik, bir sorun çıkarmadan herhangi bir WMV ya da MP4 dosyasından ses çıkarmanıza da izin verir.

My Audio Cutter basittir, fakat ses düzenleme aracının da tamamlayıcısıdır. Audacity ve diğerleri gibi daha kompleks uygulamalarda bulabileceğiniz aynı özellikleri bu uygulamada bulabilirsiniz.
Kısıtlamalar

9 günlük deneme süresi

Uptodown X